Niezastąpione obiekty z płyt warstwowych
Obiekty z płyt warstwowych wyróżniają się świetnym wykończeniem dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Szczególnie docenianym rozwiązaniem są kontenery i pawilony z płyt warstwowych.
ZASTOSOWANIE PŁYT WARSTWOWYCH DO BUDOWY KONTENERÓW
Podstawą konstrukcji w takich kontenerach są płyty warstwowe. Jest to produkt bardzo ceniony na rynku budowlanym ze względu na to, że pozwala bez trudności zmodyfikować i przetransportować obiekt. To właśnie płyty warstwowe umożliwiają wyprodukowanie takiż obiektów jak pawilony, hale itp. Każdy rodzaj kontenera może mieć zastosowanie wszelkiego rodzaju: sklepu, kiosku, obiekty handlowego. Na terenach komisów samochodowych można często spotkać obiekty z płyt warstwowych.
ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE
Pawilony można bez problemu przekwalifikować pod inną usługę. Cechą takich obiektów jest łatwość przenoszenia go w dowolną lokalizację. Istnieje też możliwość odsprzedaży obiektu innemu właścicielowi. Z płyt warstwowych można stworzyć bardzo tanie obiekty.
SZYBKA MODUŁOWA BUDOWA OBIEKTÓW Z PŁYT WARSTWOWYCH
Budownictwo modułowe, którym charakteryzują się kontenery i pawilony, to najszybszy sposób na własny obiekt. Pawilony można postawić w niewiele ponad miesiąc. Moduły takich obiektów są przygotowywane na terenie naszego przedsiębiorstwa, a gotowe zostają przetransportowane do klienta. Czas realizacji skraca się w porównaniu do tradycyjnego budownictwa, które wymaga fundamenty.
CO WYRÓŻNIA OBIEKTY Z PŁYT WARSTWOWYCH?
W przypadku obiektów z płyta warstwowych uzyskuje się o wiele lepszy współczynnik izolacyjności cieplnej oraz niższe zużycie energii. Obiekty z płyt warstwowych dają możliwość rozbudowy, nadbudowy i modernizacji istniejącego już pawilonu. Na każdym etapie od projektowania do realizacji możliwe jest dostosowywanie obiektów do indywidualnych preferencji klientów. Dzięki mobilności oraz uniwersalności konstrukcji, obiekty można umieszczać w lokalizacjach o bardzo ograniczonym dostępie. Podstawową zaletą jest przede wszystkim redukcją problemów, które są związane z koordynacją prac podwykonawców, uwolnienie inwestora od konieczności nadzoru nad wielobranżowymi pracami „na miejscu” oraz eliminacja problemu odpadów budowlanych, pozbycie się brudnych i głośnych prac na placu budowy.